Koncert Orbicide, Citizen N.I., Electro Fear = 16/02/18 @ 20h

0

☣️ Orbicide — electro-industrial / dark electro

Muzyka Orbicide to połączenie surowego electro-industrialu z wyraźnymi wpływami black i death metalu. Zespół pokazuje, że nie potrzeba gitar, by zaatakować słuchacza brutalnym, brudnym i niepokojącym brzmieniem. Nad intensywnym maszynowym beatem i niepokojącym brzmieniem sytezatorów unosi się blackmetalowy wokal.
Orbicide pochodzi z Wrocławia. Ma na koncie dwa wydawnictwa i ok. dziesięciu koncertów, w tym tegoroczną edycję festiwalu Castle Party.

☣️ Citizen N.I. — industrial metal / electro-rock

Zespół został założony pod koniec 2015 roku, dokładnie w grudniu z inicjatywy Wojtka Roczona. Jest on gitarzystą, twórcą i producentem całej muzyki zespołu. Zaprosił on do współpracy wokalistę Kevina Hessa, który jest autorem tekstów piosenek. W 2016 roku do zespołu dołączył Krystian Pękalski, który obecnie głównie odpowiada za kwestie organizacyjne, promocję i oprawę artystyczną. Krystian pełni również rolę gitarzysty basowego. Citizen N.I. (dokładnie Citizen Not Identified) to zespół grający muzykę rock / electro / industrial. Teksty zespołu opierają się na opisie bieżących wydarzeń politycznych. Opowiadamy się po stronie człowieka, komentujemy szarość i bezsens rzeczywistości opartej na politycznych grach.

☣️ Electro Fear – to projekt Marcina Kozio Klimka i Aleksandry Charłamow z Wrocławia. Powstał w 2012 r. i oscyluje w klimatach Dark Electro / Horror / Gothic. Główną inspiracją dla twórców są klasyczne filmy grozy.
Zespół wydał ostatnio swój debiutancki album „The Little Shop Of Horrors” w niemieckiej wytwórni darkTunes Music Group i wyruszył w trasę koncertową po całej Polsce.

Wejście: 10 zł

[ Facebook event ]

Previous articleEstas Tonne: “The Breath of Sound” – 21/03/18 @ 19h
Next articleThe first Polish Netflix series

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here